Polštář s potiskem Nejlepší Babička na světě
 • Polštář s potiskem Nejlepší Babička na světě
 • Polštář s potiskem Nejlepší Babička na světě

Polštář s potiskem pro babičku

Dárek pro babičku v podobě pohodlného polštářku s milým textem. Polštář s potiskem Nejlepší babička na světě patří mezi nejoblíbenější dárky pro babičky. Polštář, který má rozměř 40x40 cm můžete darovat babičkám na narozeniny, Vánoce, nebo jen tak pro radost. Chceš na  polštář vlastní potisk? Podívej na polštář s vlastním potiskem a my ti pomůžeme ti vytvořit originální dárek pro babičku a dědu. Vedle polštáře pro babičku si můžeš vybrat i dárek pro dědu. Chybí ti představivost? Nevybral sis žádný polštářek? Máme další super typy, podívej se do kategorie na dárky s potiskem, nebo můžeš navštívit trička s potiskem.

 • originální dárek k Vánocům
 • dárek k narozeninám
 • pro radost

Vybírejte z dalších možností dárků pro babičku

Polštář s potiskem Nejlepší Babička na světě

250,00 Kč
S DPH

Polštář s potiskem pro babičku

Dárek pro babičku v podobě pohodlného polštářku s milým textem. Polštář s potiskem Nejlepší babička na světě patří mezi nejoblíbenější dárky pro babičky. Polštář, který má rozměř 40x40 cm můžete darovat babičkám na narozeniny, Vánoce, nebo jen tak pro radost. Chceš na  polštář vlastní potisk? Podívej na polštář s vlastním potiskem a my ti pomůžeme ti vytvořit originální dárek pro babičku a dědu. Vedle polštáře pro babičku si můžeš vybrat i dárek pro dědu. Chybí ti představivost? Nevybral sis žádný polštář s potiskem? Máme další super typy, podívej se do kategorie na dárky s potiskem, nebo můžeš navštívit trička s potiskem.

polstar-s-potiskem-king-queen

Stylové polštářky s potiskem nabízíme pro všechny členy rodiny i blízké. Originální dárek pro babičky, k Vánocům, nebo narozeninám. Polštářek s potiskem pro Vás vyrábíme s láskou a precizností. Není žádným tajemstvím, že potisk polštářků pro Vás připravujeme na míru a každý polštář je jedinečný. Všechny potisky na polštáře provádíme technologií sublimace. Tyto ekologické barvy na polštáře tiskneme pod vysokými stupni a potisk na polštářku je vpitý do vláken polštáře. Výsledkem je extra jemný tisk, který vůbec necítíte. Polštářek je vhodný ke každodennímu spaní a používání. Máš zájem po polštář s fotkou? V sekci vlastní potisk si polštář vyber, nahraj nám grafiku, nebo text. Vše ostatní nechej na nás. Ochotně ti před samotným tiskem připravíme náhled a originální polštář ti vyrobíme na míru. V kategorii polštářků s potiskem máme spoustu dalších hezkých grafik, které se ti budou líbit. 

Nevybral sis žádný polštářek? Mrkni na naše vtipná trička s potiskemPlecháček s potiskem udělá radost každému, nebo připrav originální dárek s vlastním potiskem.

 • Rozměr : 40 x40 cm
 • povlak je z příjemného materiálu mikrovlákno
 • povlak můžeš prát na 40°C
 • polštář je opatřený praktickým zipem
 • výplň polštářku je z dutého vlákna vhodná pro alergiky
 • potisk technologií sublimace
 • tisk je vpitý do vláken polštářkuSpecifické reference

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.