Vaky pro MŠ

Aktivní filtry

Vak pro školky - polyester

TISKNEME OD 12 ks. Pokud objednáte menší počet, do ceny připočítáme 380,- za přípravu síta. Pro děti do mateřských škol nabízíme praktický vak s potiskem. Pakliže si nevyberete z naší nabídky motivů, neváhejte zavolat, nebo poslat email s vlasní grafikou. Rádi Vám potiskneme vak s vlastním potiskem.

Cena 180,00 Kč

Vak pro školky - bavlna

TISKNEME OD 12 ks. Pokud objednáte menší počet, do ceny připočítáme 380,- za přípravu síta. Pro děti do mateřských škol nabízíme praktický vak s potiskem. Pakliže si nevyberete z naší nabídky motivů, neváhejte zavolat, nebo poslat email s vlastní grafikou. Rádi Vám potiskneme vak s vlastním potiskem.

Cena 180,00 Kč

Do každé šatny ve školkách patří praktický vak pro mateřské školky. Nabízíme polyesterové, nebo bavlněné vaky, které jsou opatřené stahovací šňůrkou. Vak je na rozích vyztužený, proto je vhodný k nošení na zádech jako batoh. Na vaky pro mateřské školky vybírejte z mnoha dětských motivů, pokud jste si ale nevybrali, potiskneme i Váš motiv, který můžete zaslat na naši emailovou adresu a společně to vymyslíme.