Jak připravit data pro potisk na textil?

Naše firma používá operační systém Linux, pro zpracování grafiky používáme programy INKSCAPE, GIMP, SCRIBUS tyto programy jsou open source jejich používání je zcela zdarma a můžete je stáhnout pro všechny operační systémy - Windows, MacOS,  Linux, BSD.

stáhnout Inkscape

stáhnout Gimp

stáhnout Scribus

Umíme pracovat s těmito soubory:

.xcf ( Gimp ) 

.svg ( Inkscape )

.sla ( Scribus DTP)

.esp .ps ( PostScript)

komerčními formáty:

.psd ( Adobe Photoshop)

.ai ( Adobe Illustartor )

.cdr ( Core Draw )     

.jpg, .png, .tif, .gif a různé formáty fotek, obrázků

Univerzální formát pro tisk je soubor ve formátu Portable Document Format

PDF (Přenosný formát dokumentů )

V případě, že pošlete obrázek stažený z internetu, ( většinou jsou v malém rozlišení - 72 dpi) tak výsledný tisk by byl kostičkovaný a nehezký. Proto je zapotřebí zaslat obrázek v co nejvyšší kvalitě minimálně 150 DPI, pro lepší práci doporučujeme 150 - 600 dpi a nebo v křivkách ( vektorech ).

umístění tisku

potisk triček rozměr

Velikosti tisku na textil:

 - do poptávky na kalkulaci rovněž zašlete: font písma, barvy textu,  velikost potisku, umístění ( zda na hruď, záda, prsa, bok).

 Naše ceny nejsou tajemstvím. Důvod, proč ceník není uvedený na našich stránkách je hlavně v tom, že každá Vaše poptávka má konkrétní požadavky. Následně zpracujeme kalkulaci podle Vašich potřeb.

Náhledy ke schválení

Spolu s kalkulací zasíláme náhledy potisku ke schválení. Je zapotřebí zkontrolovat korekturu, obrázky, změny, které se případně provedou. V náhledu shlédnete barvy objednaných triček, umístění potisku, barvy potisku. Pokud se Vám něco nebude pozdávat, vše změníme k úplné dokonalosti.

Potřebujete poradit, nebo zpracovat cenovou nabídku? Oslovte nás: info@potisk-tricek.cz

Nebo nám zavolejte na tel. číslo 724 106 165

Jsme Vám k dispozici každý pracovní den od 8.00 do 17.00