tričko pivo| tričko alkohol

Aktivní filtry

Šetřím vodu, piju víno

Šetřím vodu, piju víno se perfektně hodí jako dárek pro všechny vinaře. Existuje vůbec někdo, kdo by si po těžkém dni rád nedal skleničku? Pořiď vtipné tričko Šetřím vodu, piju víno na narozeniny tomu, kdo se vína nebojí, určitě víš, kdo to je.  Tričko s potiskem si můžeš vybrat v dámských střizích a potisk Šetřím vodu, piju víno ti natiskneme i na mikinu. Na výběr máš kvalitní unisex mikinu s potiskem a kapucí na venkovní grilovačky, kde se mikina s potiskem Šetřím vodu, piju víno perfektně hodí.

Cena 290,00 Kč

Tričko s potiskem Jsem jak...

Tričko s potiskem Jsem jak džin je super dárek snad pro každého chlapa. Vtipné tričko s potiskem ti připravíme i na míru - můžeme ti na tričko přidat speciální nápis. Tohle tričko s potiskem je vhodné pro tatínka, dárek pro dědečka, dárek pro manžela či přítele. Dámy, nebojte se. Je mezi námi i spousta holek, které rády panáčka, proto si můžete v kolonce výběru střihu vybrat i dámské tričko s Džinem. Tuto grafiku si můžeš nechat potisknou i na mikinu. Mikina s potiskem tě na venkovních grilovačkách jistě zahřeje.
Tričko s alkoholovou tématikou je zaručená trefa do černého. V kategorii narozeninová trička si můžeš vybrat spoustu dalších triček s potiskem na téma pivo či alkohol.

Cena 320,00 Kč

Tričko Moje terapie

Vtipné tričko víno se perfektně hodí jako dárek pro všechny vinaře. Existuje vůbec někdo, kdo by si po těžkém dni rád nedal skleničku? Pořiď vtipné tričko s vínem na narozeniny tomu, kdo se vína nebojí, určitě víš, kdo to je.  Tričko s potiskem si můžeš vybrat v pánských i dámských střizích. Na výběr máš i kvalitní unisex mikinu s potiskem a kapucí na venkovní grilovačky, kde se mikina s potiskem Cvičím pravidelně perfektně hodí.

Cena 320,00 Kč

Tričko s potiskem Cvičím...

Vtipné tričko s víno se perfektně hodí jako dárek pro všechny vinaře. Tričko Cvičím pravidelně, sálá humorem, na párty budeš určitě vidět a ještě k tomu pobavíš. Existuje vůbec někdo, kdo by si po těžkém dni rád nedal skleničku? Pořiď vtipné tričko s vínem na narozeniny tomu, kdo se vína nebojí, určitě víš, kdo to je.  Tričko s potiskem si můžeš vybrat v pánských i dámských střizích. Na výběr máš i kvalitní unisex mikinu s potiskem a kapucí na venkovní grilovačky, kde se mikina s potiskem Cvičím pravidelně perfektně hodí.

Cena 320,00 Kč

Tričko Piju s mírou s věkem...

Pivní tričko Piju s mírou s věkem oslavence je super dárkem snad pro každého chlapa, který se piva nebojí. Vtipné tričko s potiskem ti připravíme na míru s věkem oslavence, věk vepiš do kolonky. Tričko s potiskem pivo je vhodné pro tatínka, dárek pro dědečka, dárek pro manžela či přítele. Dámy, nebojte se. Je mezi námi i spousta holek, které rády pivečko, proto si můžete v kolonce výběru střihu vybrat i dámské tričko s pivem. Tuto grafiku si můžeš nechat potisknou i na mikinu. Mikina s potiskem piva tě na venkovních grilovačkách jistě zahřeje.
Tričko s pivní tématikou je zaručená trefa do černého. V kategorii narozeninová trička si můžeš vybrat spoustu dalších triček s potiskem na téma pivo.

Cena 320,00 Kč

Tričko Kouřit nepřestanu...

TRIČKO S POTISKEM Kouřit nepřestanu ale pít budu dál

Vtipné tričko s potiskem se perfektně hodí jako dárek pro milovníky dobrého pití a tabáku. Tričko Kouřit nepřestanu, ale pít budu dál sálá humorem, na párty budeš určitě vidět a ještě k tomu pobavíš.Tričko s potiskem si můžeš vybrat v pánských i dámských střizích. Na výběr máš i kvalitní unisex mikinu s potiskem a kapucí na venkovní grilovačky, kde se mikina s potiskem Kouřit nepřestanu perfektně hodí 

V kategorii narozeninová trička si vybereš spoustu super  vtipných triček s potiskem, které se perfektně hodí jako dárek k Vánocům, nebo na Valentýna. Všechny grafiky na našem e-shopu ti potiskneme i na mikiny. Stačí do kolonky výběr střihu vybrat mikinu s potiskem.

Cena 300,00 Kč