Mateřské školy

Počet produktů: 4

Zobrazení 1-4 z 4 položek

Aktivní filtry

Šerpa pro předškoláky

ŠERPY TISKNEME OD 10 ks. Pokud objednáte menší počet, do ceny připočítáme 380,- za přípravu síta. I děti z mateřských školek si chtějí odnést krásnou vzpomínku na mateřskou školu v podobě hezkých šerp pro předškoláky. Pro mateřské školy nabízíme potisk šerp, triček i batůžků. Objednejte si šerpy pro předškoláky podle Vašich představ. Vybírejte z velkého množství písem, odstínů šerp i tiskových barev. K šerpě můžeme zaslat i krásnou textilní růžičku v základních barvách.

Cena 95,00 Kč

Trička pro mateřské školy

TISKNEME OD 12 ks. Pokud objednáte menší počet, do ceny připočítáme 380,- za přípravu síta. Pro děti mateřských škol nabízíme dětská trička s potiskem. Trička do mateřských škol tiskneme ekologicky nezávadnými barvami šetrnými k dětské pokožce. Tyto ekologické barvy s certifikací nepraskají, jsou stálé a jemné na dotek. (žádného pogumovaného efektu se nemusíte obávat). Trička pro mateřské školy tiskneme kvalitním sítotiskem.

Dětská trička pro mš s potiskem nabízíme ve velikostech od 94 - 154. Textil 100% bavlna, 150g /m2 v mnoha barevných odstínech.

Dětské rozměry

Věk                 délka A          šířka B        
2 roky 41 cm 29 cm
4 roky 44 cm 31 cm
6 let 47 cm 33 cm
8 let 50 cm 35 cm
10 let 54 cm 38 cm
12 let 58 cm 41 cm
Cena 165,00 Kč

Vak pro školky - polyester

TISKNEME OD 12 ks. Pokud objednáte menší počet, do ceny připočítáme 380,- za přípravu síta. Pro děti do mateřských škol nabízíme praktický vak s potiskem. Pakliže si nevyberete z naší nabídky motivů, neváhejte zavolat, nebo poslat email s vlasní grafikou. Rádi Vám potiskneme vak s vlastním potiskem.

Cena 145,00 Kč

Vak pro školky - bavlna

TISKNEME OD 12 ks. Pokud objednáte menší počet, do ceny připočítáme 380,- za přípravu síta. Pro děti do mateřských škol nabízíme praktický vak s potiskem. Pakliže si nevyberete z naší nabídky motivů, neváhejte zavolat, nebo poslat email s vlastní grafikou. Rádi Vám potiskneme vak s vlastním potiskem.

Cena 145,00 Kč

 Veškerý textil pro mateřské školy tiskneme výhradně ekologickými barvami, které jsou šetrné k citlivé dětské pokožce i k životnímu prostředí.

Pro mateřské školy jsme připravili upomínkové předměty s potiskem. Připravte budoucím školákům krásné rozloučení se školkou. V kategorii naleznete dětské šerpy pro školky, nabízíme spoustu veselých barev. Velkou výhodou je, že Vám potiskneme dětské šerpy na míru. Do kolonky potisk na přední stranu šerpy Vám potiskneme např. Ahoj školko, Školáček, Předškoláček, Jdu do školy, Páťák, Prvňák, Prvňáček, Hola hola, škola volá. Ve fantazii se meze nekladou.

Dětské šerpy kombinujte s dětskými tričky s potiskem. Trička pro školky Vám nabízíme v gramáži 150g/m2, 100% bavlna. Předpřipravené máme motivy na přední a zadní stranu trička. Pokud jste si nevybrali žádný motiv, můžete nám poslat do emailu Vaši grafiku a trička pro školáčky s Vaším potiskem vyrobíme na míru. 

Do každé šatny ve školkách patří praktický vak pro mateřské školky. Nabízíme polyesterové, nebo bavlněné vaky, které jsou opatřené stahovací šňůrkou. Vak je na rozích vyztužený, proto je vhodný k nošení na zádech jako batoh. Na vaky pro mateřské školky vybírejte z mnoha dětských motivů, pokud jste si ale nevybrali, potiskneme i Váš motiv, který můžete zaslat na naši emailovou adresu a společně to vymyslíme.

Tiskneme sítotiskem - EKOLOGICKÝMI BARVAMI

Barvy, které jsme pro dětský textil vybrali jsou ekologicky odbouratelné a šetrné k životnímu prostředí. Takto natištěné školní tričko má jemný potisk, neloupe se, nepraská, stálost barev je 100%. Zároveň se nemusíte bát nepříjemného pogumovaného efektu, to u našich ekologických barev nehrozí. Tyto barvy používáme i na potisk šerp pro školky.

“Vaše školní trička tiskneme s láskou a precizností, dbáme na kvalitu a kvalitu vám také dodáme”