Archiv blogů

Kategorie

Poslední články

Vtipná trička

Počet produktů: 33

Zobrazení 1-12 z 33 položek

Aktivní filtry

Tričko ZROZENÍ LEGENDY

Daruj tričko na narozeniny, Vánoce tomu, kdo je tvoje legenda. Tričko s potiskem zrození legendy si můžeš vybrat v pánském i dámském střihu. Nově si můžeš vybrat i unisex mikina s potiskem zrození legendy. Do kolonky vepiš rok narození a tričko potiskneme přesně na míru. Naše další super trička s tematikou vlastenectví najdeš v sekci vlastenecká trička.

Cena 320,00 Kč

Tričko Kouřit nepřestanu...

TRIČKO S POTISKEM Kouřit nepřestanu ale pít budu dál

Vtipné tričko s potiskem se perfektně hodí jako dárek pro milovníky dobrého pití a tabáku. Tričko Kouřit nepřestanu, ale pít budu dál sálá humorem, na párty budeš určitě vidět a ještě k tomu pobavíš.Tričko s potiskem si můžeš vybrat v pánských i dámských střizích. Na výběr máš i kvalitní unisex mikinu s potiskem a kapucí na venkovní grilovačky, kde se mikina s potiskem Kouřit nepřestanu perfektně hodí 

V kategorii narozeninová trička si vybereš spoustu super  vtipných triček s potiskem, které se perfektně hodí jako dárek k Vánocům, nebo na Valentýna. Všechny grafiky na našem e-shopu ti potiskneme i na mikiny. Stačí do kolonky výběr střihu vybrat mikinu s potiskem.

Cena 300,00 Kč

Tričko Piju s mírou s věkem...

Pivní tričko Piju s mírou s věkem oslavence je super dárkem snad pro každého chlapa, který se piva nebojí. Vtipné tričko s potiskem ti připravíme na míru s věkem oslavence, věk vepiš do kolonky. Tričko s potiskem pivo je vhodné pro tatínka, dárek pro dědečka, dárek pro manžela či přítele. Dámy, nebojte se. Je mezi námi i spousta holek, které rády pivečko, proto si můžete v kolonce výběru střihu vybrat i dámské tričko s pivem. Tuto grafiku si můžeš nechat potisknou i na mikinu. Mikina s potiskem piva tě na venkovních grilovačkách jistě zahřeje.
Tričko s pivní tématikou je zaručená trefa do černého. V kategorii narozeninová trička si můžeš vybrat spoustu dalších triček s potiskem na téma pivo.

Cena 320,00 Kč

Jsem princezna Vole!

Originální tričko s potiskem pro všechny princezny. Dámské vtipné tričko s potiskem si můžeš nakonfigurovat přesně podle svých představ. Grafiku Jsem princezna vole ti natiskneme na bílé, nebo černé tričko. Určitě potěšíme ty z vás, které by chtěly mikinu s potiskem Jsem princezna vole! I tuto mikinu s potiskem si můžeš objednat. V kolonce střih si vyber mikinu s potiskem Jsem princezna Vole a druhý den letí za tebou. Tiskneme na trička a mikiny velmi kvalitní gramáže, takže ti trička s potiskem ti vydrží, nevytahá se a parádu uděláš na dlouhý čas. Pro holky můžeš zakoupit jako narozeninové tričko s originálním potiskem.

Cena 250,00 Kč

Tričko s potiskem Jsem...

Tričko s potiskem Jsem princezna Vole! pozor - maskáčové
Originální tričko s potiskem pro všechny princezny
. Dámské vtipné tričko s potiskem si můžeš nakonfigurovat přesně podle svých představ. Grafiku Jsem princezna vole ti natiskneme na maskáčové tričko. Mrkni i na tričko Jsem princezna vole v bílé, nebo černé barvě. Tiskneme na trička velmi kvalitní gramáže, takže ti trička s potiskem ti vydrží, nevytahá se a parádu uděláš na dlouhý čas. Pro holky můžeš zakoupit jako narozeninové tričko s originálním potiskem. Pokud chceš být úplně originální, můžeme ti udělat vlastní potisk na tričko.

Cena 320,00 Kč

Má dcera bude vždy mým...

Tatínku, teď už je to jen na tobě, jak vysvětlíš příteli své dcery, co a jak. Máme pro tebe super tričko pro tatínky Má dcera bude vždy mým malým andělem. Tímhle rodinným tričkem řekneš vše, co máš na srdci. Tričko s potiskem si může objednat i maminka, která může také vyjádřit svůj názor. Tato rodinná trička se hodí jako dárek k Vánocům nebo k narozeninám. Trička můžete objednat i jako rodinný set triček. Tričko můžeš doplnit i vlastním textem, který nám vepiš do kolonky Chci přidat text. My ti ho na tričko potiskneme a super originální tričko s vlastním textem letí za tebou.

Cena 350,00 Kč

Tričko Sexy vodačka

Tričko pro všechny sexy vodačky Nesnáším být sexy, jako originální dárek nejen k narozeninám

Tričko s vtipným potiskem na každou vodáckou výpravu je 100% bavlna, silikonová úprava, zpevňující ramenní páska

Dámské rozměry triček: PEČLIVĚ ZMĚŘ SVOJI VELIKOST

Dámské rozměry vlasteneckých triček

Pokud potřebuješ na tričko speciální nápis, do poznámky v košíku nám napiš svou představu, rádi dotiskneme.

Doba dodání do 3-5 dníCena 320,00 Kč

Alfa Romeo tričko

Tohle tričko s potiskem Alfa Romeo nadchne nejednoho fanouška. Pakliže hledáte vhodný dárek k Vánocům, nebo nareozeninám pro milovníky Alfy, jste tady správně. Tričko Alfa Romeo je potištěné kvalitním tiskem. Propracovaná grafika detailů siluety Alfy Romeo 159 Vás okouzlí.Potisk na tričku je umístěný na levém prsu, zádech a přes celý bok. Tričko s potiskem Alfa Romeo nabízíme i v dámských velikostech. Rozšířit svůj šatník můžeš i zakoupením skvělé mikiny v klokaním stylu, kterou nabízíme v unisex střizích - na své si přijdou i holky.

Cena 250,00 Kč

Tričko pro rybáře Sexy rybář

Vtipné tričko pro rybáře - Nesnáším být sexy, ale jsem rybář takže to jinak nejde. Rybářské tričko nemůže chybět žádnému rybáři. Vyjeď si ve stylovém rybářském tričku a nasávej tu správnou atmosféru. Rybářské tričko s potiskem můžeš darovat na Vánoce, k narozeninám, nebo jen tak pro radost. Rybářský motiv ti můžeme potisknou i na mikinu. Mikina s potiskem určitě potěší každého rybáře.

Cena 320,00 Kč

Tričko pro rybáře Sexy...

Tričko pro rybáře - Nesnáším být sexy, ale jsem rybář takže to jinak nejde. Rybářské tričko nemůže chybět žádnému rybáři. Vyjeď si ve stylovém rybářském tričku a nasávej tu správnou atmosféru. Rybářské tričko s potiskem můžeš darovat na Vánoce, k narozeninám, nebo jen tak pro radost. Rybářský motiv ti můžeme potisknout i na mikinu. Každý rybář přeci na ryby nosí kvalitní teplé oblečení a s rybářskou mikinou to bude to pravé.

Cena 320,00 Kč

Tričko Sexy myslivec II

Tričko pro všechny myslivce - tričkem pro myslivce uděláte radost dědečkovi, tatínkovi, kamarádovi strejdovi. Myslivecké tričko nemůže chybět v šatníku žádnému myslivci. Vyjeď si ve stylovém mysliveckém tričku a nasávej revíru tu správnou atmosféru. Myslivecké tričko s potiskem můžeš darovat na Vánoce, k narozeninám, nebo jen tak pro radost. V kolonce pro výběr střihu si můžeš zaškrtnout i mikinu. Tenhle myslivecký motiv pro Vás natiskneme i na kvalitní mysliveckou mikinu klokaního střihu. Vhodné jako narozeninové tričko, nebo dárek k Vánocům.

Cena 320,00 Kč

Vtipné tričko je zaručená trefa do černého! Uděláš radost, pobavíš a narozeninový dárek bude mít jistě úspěch!! Vtipná trička můžeš objednat i v dámských velikostech. Najdeš zde narozeninová trička s vlastním věkem, vlastním textem, trička pro milovníky piva, pro pyšné tatínky, maminky a další, mrkni se.