Tričko Myslivost

Aktívne filtre

Tričko Pro rybáře Velká ryba

Originální tričko pro rybáře s kvalitním potiskem vám udělá radost. Rybářské tričko tiskneme na kvalitní textil vyšší gramáže, máte tak na lovu stoprocentní jistotu komfortu. Rybářská trička si můžete objednat ve střihu: dámské rybářské tričko pro holky, i dětské rybářské tričko pro Vaše ratolesti. Pro ty z Vás, kteří by uvítali tento potisk na mikiny,uděláme radost. V kolonce výběru střihu si můžete vybrat kvalitní rybářskou mikinu s tímto super potiskem ryby. Pokud chceš být úplně originální, můžeme ti dotisknout na tričko nějaký speciální vlastní text a tričko s vlastním potiskem letí k tobě. Do kolonky Chci přidat nápis nám to napiš, natiskneme.

Cena 320,00 Kč

Tričko Sexy myslivec II

Tričko pro všechny myslivce - tričkem pro myslivce uděláte radost dědečkovi, tatínkovi, kamarádovi strejdovi. Myslivecké tričko nemůže chybět v šatníku žádnému myslivci. Vyjeď si ve stylovém mysliveckém tričku a nasávej revíru tu správnou atmosféru. Myslivecké tričko s potiskem můžeš darovat na Vánoce, k narozeninám, nebo jen tak pro radost. V kolonce pro výběr střihu si můžeš zaškrtnout i mikinu. Tenhle myslivecký motiv pro Vás natiskneme i na kvalitní mysliveckou mikinu klokaního střihu. Vhodné jako narozeninové tričko, nebo dárek k Vánocům.

Cena 320,00 Kč

Tričko pro rybáře Sexy...

Tričko pro rybáře - Nesnáším být sexy, ale jsem rybář takže to jinak nejde. Rybářské tričko nemůže chybět žádnému rybáři. Vyjeď si ve stylovém rybářském tričku a nasávej tu správnou atmosféru. Rybářské tričko s potiskem můžeš darovat na Vánoce, k narozeninám, nebo jen tak pro radost. Rybářský motiv ti můžeme potisknout i na mikinu. Každý rybář přeci na ryby nosí kvalitní teplé oblečení a s rybářskou mikinou to bude to pravé.

Cena 320,00 Kč

Tričko pro rybáře Sexy rybář

Vtipné tričko pro rybáře - Nesnáším být sexy, ale jsem rybář takže to jinak nejde. Rybářské tričko nemůže chybět žádnému rybáři. Vyjeď si ve stylovém rybářském tričku a nasávej tu správnou atmosféru. Rybářské tričko s potiskem můžeš darovat na Vánoce, k narozeninám, nebo jen tak pro radost. Rybářský motiv ti můžeme potisknou i na mikinu. Mikina s potiskem určitě potěší každého rybáře.

Cena 320,00 Kč

Trička pro myslivce, rybáře, ale i ostatní lovce. Vybírejte z motivů, vyberte tu správnou barvu, a darujte super tričko s potiskem nejen k narozeninám.