Maturitní šerpy a tisk přezdívek
   04/08/2021 19:56:19    0 Komentář
Maturitní šerpy a tisk přezdívek

Jak tiskneme přezdívky na maturitní šerpy?

Maturitní šerpy neodmyslitelně patří na každý maturitní ples. Barva maturitních šerp ti perfektně ladí k výzdobě maturitního plesu, na barvě potisku jste se všichni shodli, styl písma máte také vybraný. 

Maturitní šerpy jsou z přední strany potištěné sítotiskem. Z velké většiny tiskneme na přední stranu Maturant 2021 nebo Maturantka 2021.

Co kdyby jste chtěli být originálnější, než všichni ostatní? Na zadní stranu maturitních šerp ti můžeme potisknout citáty, hesla, větičky, které vystihují vaši maturitní třídu. Máte vybraný text, který má být stejný na všech šerpách? Pokud ano, budeme tisknout sítotiskem.

Změna nastává tehdy, pokud jste si vybrali maturitní šerpy s potiskem na záda s přezdívkami, nebo jmény. Náš sítotiskař má natištěné přední strany šerp a nyní začíná má práce. Kusová výroba je mou zálibou a snažím se o precizní výrobu, aby jste dostali krásné maturitní šerpy přesně podle vašich představ.

Nyní připravím přezdívky v programu v dané velikosti a barvě potisku, kterou jste si objednali. Do plotrovacího stroje nastavím speciální folii určenou pro potisk textilu. Nyní dám pokyn pro řez přezdívek a za pár desítek minut se vyřežou přezdívky na fólii. Separací oddělím přezdívky od přebytečné folie a vzniknou samostatné přezdívky, které následně přenesu na maturitní šerpy. Lis má vhodnou teplotu pro přenos na polyesterové maturitní šerpy a pod správným tlakem nalisuji přezdívku na maturitní šerpu. Každá šerpa a přezdívka má mou péči :-D ve finále je vlastně každá šerpa originál.

.Maturitní šerpy a potisk přezdívekMaturitní šerpyMaturitní šerpy

Sdílet tento příspěvek

Komentář

Chcete-li psát komentáře, přihlaste se nebo se zaregistrujte