Plecháček Nejlepší sestřička na světě
  • Plecháček Nejlepší sestřička na světě

Plecháček Nejlepší sestřička na světě

250,00 Kč
S DPH

Určitě je pro tebe velkým vzorem, nebo stále tvou malou sestřičkou. Jistě jste v dětství prožívali radosti i starosti, i přesto ti nikdy nikdo toho tvou nejlepší ségru nevezme. Potisk na plecháčku mluví za vše. Ségro, jsi prostě nej. Chceš na  plecháček vlastní potisk? Podívej na plecháček s vlastním potiskem. Nevybral sis žádný plecháček? Máme další super typy, podívej se do kategorie na dárky s potiskem, nebo můžeš navštívit trička s potiskem. Stejnou grafiku si můžeš zakoupit i na polštářku s potiskem.Počet

Určitě je pro tebe velkým vzorem, nebo stále tvou malou sestřičkou. Jistě jste v dětství prožívali radosti i starosti, i přesto ti nikdy nikdo toho tvou nejlepší ségru nevezme. Potisk na plecháčku mluví za vše. Ségro, jsi prostě nej. Chceš na  plecháček vlastní potisk? Podívej na plecháček s vlastním potiskem. Nevybral sis žádný plecháček? Máme další super typy, podívej se do kategorie na dárky s potiskem, nebo můžeš navštívit trička s potiskem. Stejnou grafiku si můžeš zakoupit i na polštářku s potiskem.

Tento smaltovaný plecháček se hodí jako originální dárek pro všechny vaše blízké, rodinu nebo kamarády. 

Potisk plecháčků vyrábíme na míru, každý plecháček je tedy originál a vyrábíme je s největší láskou a precizností. Plecháček s potiskem je o objemu 300ml se stříbrným horním lemem. Plecháčky standardně tiskneme oboustranně, je proto vhodný jak pro praváky i leváky. Plecháček s potiskem tiskneme formou sublimace. Potisk je plnobarevný, nejkvalitnější a nejstálejší. Přesto že jsou plecháčky s potiskem vhodné do myčky na nádobí, doporučujeme plecháčky mýt v ruce.

Jak pečovat o plecháček?
Doporučujeme mýt v ruce
Plecháček nemá rád chemii z myček
Plecháček s potiskem
Smaltovaný plecháček
Vtipné plecháčky
Originální dárky
Plecháček s vlastním potiskem
Potisk tričekSpecifické reference

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.