pokladnička s vlastním potiskem
  • pokladnička s vlastním potiskem

Pokladnička s vlastním potiskem udělá radost každému. Pokladnička s vlastním potiskem,  keramická o objemu 300 ml. Potisk na pokladničku tiskneme kvalitní sublimací na míru. Níže vepiš do poznámky text, který chceš na pokladničku s vlastním potiskem potisknout (Nechceš žádný text na pokladničku s potiskem? Napiš do poznámky BEZ TEXTU). Pokud chceš na pokladničku s vlastním potiskem obrázek nebo fotku, nahraj soubor, když ti to nepůjde, pošli nám jej do emailu info@maturos.cz

Nahrajte soubor s vlastním motivem
Poznámka

Pokladnička s vlastním potiskem

190,00 Kč
S DPH

Konfigurace produktu

 

Pokladnička s fotkou - připravíme téměř do druhého dne. Pokud máš představu, jak by měl tvůj originální dárek pokladnička s fotkou vypadat, máš z půlky vyhráno. Vytvoříme ti pokladničku s vlastním potiskem přesně podle tvých představ. Nahraj nám fotku, vepiš text a my ti připravíme náhled, jak tvoje pokladnička s fotkou nebo pokladnička s vlastním potiskem bude vypadat. Kombinovat můžeš i  pokladničku s fotkou, pokladničku s vlastním potiskem, pokladničku se jménem. Fantazii se meze nekladou. Připrav pro své blízké ověřený dárek pokladničku s vlastním potiskem.

Jak nejlépe připravit grafiku pro pokladničku s vlastním potiskem?

  • Do poznámky nahrát grafiku nám vlož fotku, nebo obrázek v co nejvyšší kvalitě. Zkus minimálně 300 dpi. Pokud budeš mít fotku s nižší kvalitou, pošli grafiku i tak, rádi zkonzultujeme možnosti. Čím vyšší kvalita fotky, tím lépe bude ve finále fotopokladnička vypadat
  • Pokladnička s vlastním potiskem bude v rozměrech 20 cm x 8 cm. Do obdélníku 8x20 budeme grafiku upravovat.
  • Pokladničku s fotkou standardně připravujeme s okraji do ztraceny. Hrnek s potiskem s okraji do ztracena pak vypadá velmi hezky.
  • Potisk na pokladničku provádíme nezávadnými barvami, certifikovanými, vhodný ke každodennímu používání

Potisk na pokladničku tiskneme formou sublimace. Je to tisková technologie, kdy potisk na pokladničku nalisujeme do glazury hrníčku pod 200°C. Pokladničku s fotkou pro Vás připravujeme s největší kvalitou. Zaručujeme Vám perfektní barevnost. Pokladnička s fotkou bude mít stálé barvy. Obličeje budou mít na hrnku krásnou pleťovou barvu. Prodáváme kvalitu! Pokladničku s textem | hrnek s fotkou má nyní svůj motiv. Co dále? Jak se chovat k pokladničce s vlastním potiskem? I přesto, že pokladničku s potiskem můžete vkládat do myčky ( máme otestované mytí v myčce, hrnek s potiskem krásně drží, myjeme v myčce dosud :-) ) přece jen doporučujeme pro delší životnost mýt v ruce. Chemie do myček není až tak šetrná. Je spousta mycích prostředků na trhu, a nemáme každý výrobek odzkoušený. Proto raději doporučujeme ruční mytí pro dlouholetou výdrž potisku.

Pro inspiraci: zákazníci často objednávají i hrnek s fotkou, hrnek s vlastním textem. Potisk hrnků potiskneme jakýkoliv motiv o výšce do 8 cm a šířce do 20 cm. Kdybys chtěl další produkty s vlastním potiskem, mrkni do sekce vlastní potisk. Velmi populární je smaltovaný plecháček. Můžeš si nechat potisknout smaltovaný plecháček s vlastním potiskem, nebo se mrknout na naši nabídku potištěných plecháčků.

Pokladničky s potiskem vyrábíme na míru. Podle přání zákazníka vyhotovíme hrnek s potiskem přesně podle jeho představ. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, vyžadujeme za pokladničku s potiskem platbu předem. Měli jsme bohužel už spoustu zákazníků, kteří si pokladničky s fotkou objednali na dobírku. My jsme připravili krásnou pokladničku s vlastním potiskem a zákazník si balík nepřebral. Pokladnička s vlastním potiskem se nám vrátil zpět na firmu a takhle potištěný hrnek je bohužel už nepoužitelný. Proto vyžadujeme platbu předem. Děkujeme za pochopení.
Máme pro Vás i množstevní slevy. Většinou tuto možnost využívají firmy, které si chtějí nechat potisknout hrnek s logem firmy.
Orientační ceník bílého hrnku vč. potisku
300 ks ............60 ,- + DPH / ks
200 ks ............65 ,- + DPH / ks
100 ks ............70 ,- + DPH / ks

Jak pečovat o hrnek s potiskem?

  • Hrnek s potiskem doporučujeme mýt v ruce
  • Drátěnka na hrnek s potiskem nepatří
  • S keramickým hrnkem s fotkou zacházej opatrně

Specifické reference

ean13
1
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.