hrnek s vlastním potiskem
  • hrnek s vlastním potiskekm
  • hrnek s vlastním potiskem

Jemná grafika na hrníčku s vlastním potiskem můžeme druhý den posílat. Stačí objednat. Udělejte radost svým blízkým a nechej udělat originální hrnek s vlastním potiskem. Hrnek s potiskem keramický o objemu 300 ml. Níže vepiš do poznámky text, který chceš na hrnek potisknout (Nechceš žádný text? Napiš do poznámky BEZ TEXTU). Pokud chceš na hrnek obrázek, nahraj soubor, pokud ti to nepůjde, pošli nám jej do emailu info@maturos.cz

Nahrajte soubor s vlastním motivem
Poznámka

Hrnek s vlastním potiskem-žlutá

220,00 Kč
S DPH

Konfigurace produktu

 

Jak nejlépe připravit grafiku pro hrnek s potiskem?

  • Do poznámky nahrát grafiku nám vlož fotku, nebo obrázek v co nejvyšší kvalitě. Zkus minimálně 300 dpi. Pokud budeš mít fotku s nižší kvalitou, pošli grafiku i tak, rádi zkonzultujeme možnosti.
  • Potisk na hrnku bude v rozměrech 20 cm x 8 cm. Do obdélníku 8x20 budeme grafiku upravovat.
  • Hrnek s fotkou standardně připravujeme s okraji do ztraceny. Potisk na hrnku vypadá pak velmi hezky.

Hrnek s vlastním potiskem tiskneme formou sublimace. Je to tisková technologie, kdy grafiku nalisujeme do glazury hrníčku pod 200°C. Hrnek s vlastním potiskem má nyní svůj motiv. Co dále? Jak se chovat k hrnku s vlastním potiskem? I přesto, že hrníčky s potiskem můžete vkládat do myčky ( máme otestované mytí v myčce, potisk na hrníčku krásně drží, myjeme v myčce dosud :-) ) přece jen doporučujeme pro delší životnost mýt v ruce. Chemie do myček není až tak šetrná. Je spousta mycích prostředků na trhu, a nemáme každý výrobek odzkoušený. Proto raději doporučujeme ruční mytí pro dlouholetou výdrž potisku.

Pro inspiraci: zákazníci často objednávají hrnek s fotkou, hrnek s vlastním textem.  Na hrnky potiskneme jakýkoliv motiv o výšce do 8 cm a šířce do 20 cm. Kdybys chtěl další produkty s vlastním potiskem, mrkni do sekce vlastní potisk. Velmi populární je smaltovaný plecháček. Můžeš si nechat potisknout smaltovaný plecháček s vlastním potiskem, nebo se mrknout na naši nabídku potištěných plecháčků.

Jak pečovat o hrnek s potiskem?

  • Doporučujeme ruční mytí
  • Drátěnka na hrnek s potiskem nepatří
  • S keramickým hrnkem zacházej opatrně

Specifické reference

ean13
1
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.