hrnek s vlastním potiskem, hrnek s fotkou, hrnek se lžičkou
  • hrnek s vlastním potiskem, hrnek s fotkou, hrnek se lžičkou

Udělejte radost svým blízkým a nechej udělat originální hrnek s fotkou. Hrnek s vlastním potiskem keramický o objemu 300 ml. Potisk na hrnek tiskneme na horní dvě třetiny, spodní část hrnku je zúžená, proto na spodní část nelze tisknout. Níže vepiš do poznámky text, který chceš na hrnek s vlastním potiskem potisknout (Nechceš žádný text na hrnek s potiskem? Napiš do poznámky BEZ TEXTU). Pokud chceš na hrnek s vlastním potiskem obrázek nebo fotku, nahraj soubor, když ti to nepůjde, pošli nám jej do emailu info@maturos.cz

Nahrajte soubor s vlastním motivem
Poznámka

Hrnek s vlastním potiskem - červený se lžičkou

190,00 Kč
S DPH

Konfigurace produktu

 

Hrnek s fotkou ti připravíme téměř do druhého dne. Pokud máš představu, jak by měl tvůj originální hrnek s fotkou vypadat, máš z půlky vyhráno. Vytvoříme ti hrnek s vlastním potiskem přesně podle tvých představ. Nahraj nám fotku, vepiš text a my ti připravíme náhled, jak tvůj hrnek s fotkou nebo hrnek s vlastním potiskem bude vypadat. Kombinovat můžeš i hrnek s fotkou, hrnek s vlastním potiskem, hrnek se jménem. Fantazii se meze nekladou. Připrav pro své blízké ověřený dárek hrnek s vlastním potiskem.

Jak nejlépe připravit grafiku pro hrnek s vlastním potiskem?

  • Do poznámky nahrát grafiku nám vlož fotku, nebo obrázek v co nejvyšší kvalitě. Zkus minimálně 300 dpi. Pokud budeš mít fotku s nižší kvalitou, pošli grafiku i tak, rádi zkonzultujeme možnosti. Čím vyšší kvalita fotky, tím lépe bude ve finále fotohrnek vypadat
  • Hrnek s potiskem bude v rozměrech 20 cm x 8 cm. Do obdélníku 8x20 budeme grafiku upravovat.
  • Hrnek s fotkou standardně připravujeme s okraji do ztraceny. Hrnek s potiskem s okraji do ztracena pak vypadá velmi hezky.
  • Potisk na hrnek provádíme nezávadnými barvami, certifikovanými, vhodný ke každodennímu používání

Potisk na hrnek tiskneme formou sublimace. Je to tisková technologie, kdy potisk na hrnek nalisujeme do glazury hrníčku pod 200°C. Hrnek s fotkou pro Vás připravujeme s největší kvalitou. Zaručujeme Vám perfektní barevnost. Hrnek s fotkou bude mít stálé barvy. Obličeje budou mít na hrnku krásnou pleťovou barvu. Prodáváme kvalitu! Hrnek s vlastním textem | hrnek s fotkou má nyní svůj motiv. Co dále? Jak se chovat k hrnku s vlastním potiskem? I přesto, že hrnek s potiskem můžete vkládat do myčky ( máme otestované mytí v myčce, hrnek s potiskem krásně drží, myjeme v myčce dosud :-) ) přece jen doporučujeme pro delší životnost mýt v ruce. Chemie do myček není až tak šetrná. Je spousta mycích prostředků na trhu, a nemáme každý výrobek odzkoušený. Proto raději doporučujeme ruční mytí pro dlouholetou výdrž potisku.

Pro inspiraci: zákazníci často objednávají hrnek s fotkou, hrnek s vlastním textem. Potisk hrnků potiskneme jakýkoliv motiv o výšce do 8 cm a šířce do 20 cm. Kdybys chtěl další produkty s vlastním potiskem, mrkni do sekce vlastní potisk. Velmi populární je smaltovaný plecháček. Můžeš si nechat potisknout smaltovaný plecháček s vlastním potiskem, nebo se mrknout na naši nabídku potištěných plecháčků.

Hrnky s potiskem vyrábíme na míru. Podle přání zákazníka vyhotovíme hrnek s potiskem přesně podle jeho představ. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, vyžadujeme za hrnek s potiskem platbu předem. Měli jsme bohužel už spoustu zákazníků, kteří si hrnek s fotkou objednali na dobírku. My jsme připravili krásný hrnek s vlastním potiskem a zákazník si balík nepřebral. Hrnek s vlastním potiskem se nám vrátil zpět na firmu a takhle potištěný hrnek je bohužel už nepoužitelný. Proto vyžadujeme platbu předem. Děkujeme za pochopení.
Máme pro Vás i množstevní slevy. Většinou tuto možnost využívají firmy, které si chtějí nechat potisknout hrnek s logem firmy.
Orientační ceník bílého hrnku vč. potisku
300 ks ............60 ,- + DPH / ks
200 ks ............65 ,- + DPH / ks
100 ks ............70 ,- + DPH / ks

Jak pečovat o hrnek s potiskem?

  • Hrnek s potiskem doporučujeme mýt v ruce
  • Drátěnka na hrnek s potiskem nepatří
  • S keramickým hrnkem s fotkou zacházej opatrně

Specifické reference

ean13
1
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.