Potisk triček sítotiskem

Potisk textilu sítotiskem zaručuje perfektní trvanlivost a možnost potisku přímými barvami. Potisk je vhodný při vyšším nákladu triček. Tiskneme až 12 barev! Předností sítotisku je stálost barev, životnost potisku, pružnost. Potisk na tričku vydrží navždy, neloupe se, nepraská, stálost barev 100%.  Tiskneme vodouředitelnými barvami, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Tyto ekologicky zcela nezávadné barvy jsou mimo jiné určené pro potisk spodního prádla a potisk dětských triček a textilu. Výhodou sítotiskových vodouředitelných barev je, že jsou příjemné na omak, žádného pogumovaného efektu se nedočkáte. Tento tisk je velmi jemný, z vlastních zkušeností lze přežehlit žehličkou. Na závěr všechna trička vkládáme do lisu pro sametový omak.

Za jakých podmínek lze tisknout pomocí sítotisku + výhody

  • potisk textilu minimálně od 10 ks
  • vysoká trvanlivost, odolnost, stálost barev
  • nižší cena při vyšším odběru textilu
  • termín vyhotovení: 7-10 dní dle kapacity ( dřívější termín dle dohody)

Pro kalkulaci musíme znát následující fakta:

  • v případě sítotisku je důležitý počet kusů ( čím více kusů triček tiskneme, tím nižší je konečná cena za kus)
  • počet barev ( kolik barev grafika obsahuje), pokud si nevíte rady, zašlete spolu s poptávkou grafiku, barvy spočítáme a obratem pošleme kalkulaci
  • velikost motivu a umístění grafiky ( záda, prso, hruď, rukávy...)
  • o jaký textil máte zájem ( trička, mikiny, polokošile...)

NEZÁVAZNÉ KALKULACE - info@potisk-tricek.cz

potisk-textilupotisk-tricekpotisk-tricek-ktm

Technologie potisku sítotiskem:

Sítotisk je všeobecně považovaná za jistou speciální formu potisku, kdy barva prochází napříč šablonou na textil. Základ šablony tvoří hustá sítovina, polyesterové, nylonové vlákno, které je napnuté na pevném rámu.

Na sítovinu naneseme tenkou vrstvu světlocitlivé emulze, která po zaschnutí vytvoří rovnou plochu. Po vyschnutí přiložíme na síto grafiku, která má být natištěna na textil. Následně sítovinu osvítíme ve speciální osvitce, kde nepokrytá místa vytvrdnou. Následně síto vymyjeme vodou, kdy nevytvrdnutá místa vypadnou a vzniká nám šablona, která je připravená na samotný potisk. Na takto připravenou šablonu naneseme barvu a tlakem sítotiskové těrky protlačíme barvu přes síto na textilie.

potisk-tricek-pro-hasicepotisk-na-textilpotisk-klubovych-tricekpotisk-pro-reprezentacipotisk-aikidopotisk-fitnesspotisk-tricek-floorballpotisk-na-trickapotisk-bundtricko-s-potiskem10257964_659852827416089_16265920353937912742257_974676605933708_756268572544732potisk-stitkupotisk-na-trickatricko-hokejtricko-masters-of-rocktricko-nohejbaltricko-s-potiskemfiremni-trickaklubova-trickamikiny-s-potiskemmma-mikinymma-mikina-trickapotisk-mikin-karateairsoft-trickaskolni-trickatymova-trickarestaurace-trickovodacka-trickavodacke-trickotricka-na-vodu-vltavapotisk-firemnich-tricektricka-pro-klubyrozluckova-trickatricka-pro-hotelymaturitni-trickareklamni-trickatricka-pro-detivodacke-trickotricka-pro-firmytricko-tenistricko-tabortricko-volejbal