Trička pro maturanty, absolventy i děti ze školek!!

Maturitní trička, školní trička, absolventská trička, maturitní šerpy, maturitní stužky, maturitní mikiny a školní mikiny

Dovolte, abychom Vás seznámili s naší nabídkou potisku maturitních, absolventských a školních triček pro studenty. Již několik let tiskneme maturitní trička pro studenty maturitních ročníků nebo absolventy základních škol.  Naše nabídka triček je tvořena širokou škálou krásných barev, které Vám mile rádi po zaslání poptávky zašleme na email spolu s velikostmi triček. Nabízíme velikosti triček od S-XXL ( velikosti XXXL pouze v černé, bílé a barvě tm. modré).

V naší nabídce naleznete přes 200 maturitních a absolventských motivů, které na Vás čekají. Tiskneme na trička 100% bavlny, 165g/m2. Rádi by jste jinou gramáž triček? Žádný problém, potiskneme textil, který jen si budete přát. Potisk na maturitní trička provádíme technologií sítotisku, kde je stálost barev a trvanlivost naprostou špičkou! Maturitní motivy tiskneme jednobarevně, nebo vícebarevně.

Maturitní trička jsou potištěna vodouředitelnými ekologickými barvami, šetrné k životnímu prostředí. Potisk je velmi příjemný na omak, žádného pogumovaného efektu se nedočkáte. Na závěr vkládáme maturitní trička do lisu, abychom docílili sametového doteku.

Máte vlastní motiv? Sem s ním !

Motiv zašlete na náš email a s radostí se můžete pyšnit vlastním originálním potiskem!

Dále tiskneme trička pro kluby, zájmové skupiny, kapely, sportovní organizace, týmy a další.

Maturitní trička, školní trička, absolventská trička, maturitní šerpy, maturitní stužky, mikiny apod.

Maturitní trička, absolventská trička
Maturitní trička, školní trička, absolventská trička, maturitní šerpy, maturitní stužky, mikiny, potisk textilu

Cena maturitního trička: 120,-

Maturitní tričko pánské / oboustranný potisk/ 1 barva 120,-
Maturitní tričko dámské / oboustranný potisk/ 1 barva 120,-
Maturitní mikina / oboustranný potisk / 1 barva 390,-
Potisk na rukáv / všechna trička stejný text 20,-
Potisk na rukáv / každé jméno jiné ( přezdívky, jména) 30,-
Maturitní tričko s vícebarevným potiskem - individuální cena dle grafiy od 190,-
TRIČKO + HRNÍČEK (např. hrnek s vlastní fotkou vaší bandy) pro třídního zdarma ZDARMA

Rozměry a barvy maturitních triček:

Pánská trička šířka délka                    Dámská trička šířka délka
S 48.5 69.5 S 48.5 69.5
M 53.5 72 M 53.5 72
L 56 74.5 L 56 74.5
XL 61 77 XL 61 77
XXL 66 78.5 XXL 66 78.5

Maturitní trička jsou 100% bavlna, 165g/m2

Nad 20 triček pro třídního hrníček s fotkou Vaší bandy ZDARMA!

maturtini-trickatricka-pro-maturantyabsolventska-trickamaturitni-tricka

Maturitní mikiny s oboustranným potiskem: 390,- 

Rozměry a barvy maturitních mikin:

Maturitní mikiny           
šířka délka
S 51 67
M 56 69.5
L 61 73.5
XL 53.5 77
XXL 64 80


Maturitní mikiny jsou 100% bavlna, 280g/m2                                             

maturitni-mikinymaturitni-mikiny-zlatamaturitni-mikiny-stribrna
 
Tiskneme maturitní a absolventská trička pro školy. Potiskneme maturitní trička vybraným i vlastním motivem. Ve složce maturitní motivy si můžete vybrat z širokého výběru motivů jednobarevných i vícebarevných. Mimo triček nabízíme potisk na mikin, tílek, bund, šerp, stužek a další textil. Máte zájem o maturitní trička s vlastním designem? Chcete mít originální potisk na tričku? Můžete nám zaslat svůj vlastní motiv a buďte jedineční.
 
 Nabízíme velikosti od S - 3XL. Nejčastěji potisk provádíme na trika 100% bavlny, 165g/m2. Trika drží svůj tvar i stálou barvu po mnoha vyprání, triko je velmi pružné a přizpůsobivé.
Do e-mailu zašlete počet maturitních triček, velikosti, barvu trička, výběr maturitního motivu. V případě že máte vlastní motiv, tak obrázek přiložit do mailu. Připište telefon na případné domluvení a adresu.
Volejte, pište kdykoliv!!! :-)
 

Maturitní trička, absolventská trička, potisk třídních triček

Při objednávce maturitních triček prosím uvádějte: Jméno, příjmení, dodací adresa, název školy, přezdívky, jména žáků, jméno učitele, počet maturitních triček, velikosti maturitních triček + velikost trička pro třídního učitele, které budete mít zdarma, barvy maturitního trička, barva potisku, číslo motivu na potisk triček.

Pokud máte vlastní motiv pro potisk maturitních triček, tak přiložit do souboru nejlépe v křivkách, cdr, pdf, png, jpg.

Vlastní texty, přezdívky na maturitní trička

Na maturitní trička vytiskneme jakýkoliv slogan, text, motiv, přezdívky, tiskneme na rukávy. 

Technologie potisku maturitních triček:

Používáme kvalitní švýcarské vodou ředitelné barvy, drží, neloupou se, nepraskají, stálost barvy 100%. Výhodou těchto vodou ředitelných barev je, že jsou velmi příjemné na omak, žádného pogumovaného efektu se nedočkáte a jsou šetrné k životnímu prostředí. Tento tisk je velmi jemný, z vlastních zkušeností tisk lze žehlit žehličkou. Na závěr všechna trička vkládáme do lisu pro jemnost a sametový omak. 

Rozměry potisku maturitních triček:

Velikost potisku na maturitní trička jsou zpravidla na přední stranu A4, na záda A3  ( potisk se musí přizpůsobit dámským a pánským velikostem)

Materiál a údržba maturitních triček:

Trička jsou 100% bavlny, zpravidla gramáž 165g, pokud budete mít zájem o vyšší gramáže triček, zmiňte se v poptávce. Praní maturitních triček s potiskem na 30°C po rubové straně. Docílíte tak delší životnosti triček. Dodržujte prosím pokyny na etiketách maturitních triček.

Dodací lhůta maturitních triček:

Maturitní trička zpracováváme a odesíláme do 10 ti pracovních dnů od jejich obdržení, není-li uvedeno jinak. V případě, že některý Vámi objednaný textil nebude skladem, budete ihned informováni.

Doručení textilu:

službou PPL, na dobírku,  osobní převzetí. Po domluvě můžeme maturitní trička přivést na Vaši adresu zdarma.

Balné a poštovné na dobírku: 140,-

ZÁRUKA A REKLAMACE:

Pokud se nějaká vyskytne (občas se to může stát) je to nepříjemné, ale důležitější je její vyřešení v prospěch zákazníka s čímž je-li reklamace oprávněná (při dodržení níže uvedených pokynů) nemáme problémy. Případné reklamace vyřešíme po telefonické domluvě, individuální dohodou. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození, poté nás kontaktujte. Záruka se nevztahuje.

Dodržujte základní pokyny s potisknutým textilem:

1) prát max. do teploty 40°C
2) žehlit pouze naruby
3) nesušit, nebělit a nepoužívat chemické čištění

Pro maturanty dále nabízíme:

Maturitní skleničky - formou pískování

Maturitní skleničky jsou jednou z nejkrásnějších a velmi elegantní upomínkou maturitních večírků. Nabízíme Vám pískování maturitních skleniček.  Pro maturanty nejčastěji pískujeme tzv. šampusky a vinné sklenice. Pokud se Vám zdá maturitní sklenička jako fajn nápad, pošlete nezávaznou poptávku. Maturanti si mohou vybrat i vlastní font, který se jim líbí, vypískujeme prakticky cokoliv. Do poptávky prosím vepište: font písma, název školy, nebo text, který chcete na maturitní skleničky vypískovat a kusy.